Етапи робіт:

  • Консультація та планування: консультації щодо вибору потужності СЕС та локації для її встановлення, аудит електроспоживання та потужностей підприємства, аналіз стану електромережі;
  • Підготовчі роботи: складання проектної документації, замовлення обладнання; підготовка локації для монтажу;
  • Монтаж СЕС: роботи з монтажу сонячних панелей, встановлення інверторів, прокладання кабельних трас;
  • Запуск системи та її тестування: вводимо в експлуатацію установку, перевіряємо роботу системи, тестуємо режими роботи, переконуємось у правильності всіх налаштувань;
  • Сервисное обслуживание: предоставляем комплексное сервисное обслуживание и поддержку оборудования для предотвращения аварийных ситуаций;
  • Моніторинг та аналіз: контролюємо та аналізуємо роботу СЕС для запобігання втраті потужності та передчасного виходу з ладу обладнання.

Встановлення сонячних електростанцій для бізнесу «під ключ»

Компанія «EnergoSeti» пропонує послуги з монтажу сонячних електростанцій для великих підприємств, заводів, офісів та малого бізнесу – ТРЦ, магазинів, АЗС, МАФів, ферм. Ми встановлюємо всі види обладнання та здійснюємо запуск промислових мережевих, автономних та гібридних СЕС. Наш проект = ефективний бізнес, екологічно чистий та конкурентоспроможний на європейському ринку.

Замовити послугу Детальніше

Чому вашому бізнесу потрібна сонячна станція?

Сонячна електростанція – це швидкий та надійний спосіб збільшити рентабельність вашого бізнесу та зробити його менш чутливим до тарифів.

Чи вигідна сонячна станція саме вашому бізнесу? Звісно, якщо ваше підприємство споживає електроенергію! Адже для будь-якого підприємства електрика – серйозна частина витрат. Навіть коли ви читаєте цей текст, ви споживаєте електроенергію, використовуючи комп’ютер або смартфон.

Якби власник великого підприємства, наприклад кондитерської фабрики чи агрофірми, 5 років тому встановив сонячну станцію, вона вже окупилася б, почала приносити прибуток і прослужить понад 20 років.

Як працює сонячна станція для компенсації споживання?

Принцип роботи станції для підприємства простий: вдень підприємство працює від сонячної енергії, а коли сонячного світла немає або недостатньо, добирає електроенергію з мережі. Чим більше фотомодулів, тим менше енергії доведеться купувати. Скільки енергії вироблятиме станція, на три комп’ютери чи велику фабрику – вирішувати вам. Можна почати з 5 кіловат і збільшуватись до необмеженої потужності. Точніше, потужність буде обмежена лише вільним місцем для встановлення сонячних батарей.

Серед наших клієнтів є дуже різні компанії: ферми та офісні центри, маленькі магазини та великі підприємства. Отже, розмір не має значення. Усі можуть збільшити рентабельність, заощадити електроенергію та зробити свій бізнес екологічним.

Зателефонувати інженеру

Кому підходить?

Промислові та виробничі підприємства

Промислові та виробничі підприємства можуть скористатися сонячними електростанціями для отримання значної економії на витратах на електроенергію, яка може становити від 10 до 80%. Установка сонячних панелей дозволить скоротити витрати на електроенергію для виробництва та зменшити виробничі витрати, що, у свою чергу, підвищить конкурентоспроможність підприємства. Також за допомогою системи Net Metering підприємство може віддавати невикористаний електричний потенціал у мережу, що додатково збільшить економічну ефективність. У деяких випадках підприємство може отримувати гроші за виробництво електроенергії через програму «Зелений тариф», що додатково збільшить економічну вигоду.

Солнечная электростанция для морозильных и инкубаторных предприятий, фермерских, тепличных и садовых хозяйств

Морозильні та інкубаторні підприємства, фермерські, тепличні та садові господарства

Морозильні та інкубаторні підприємства, фермерські, тепличні та садові господарства можуть встановити сонячні електростанції для одержання енергії для обігріву чи охолодження приміщень, освітлення, що суттєво скоротить витрати на електроенергію та знизить виробничі витрати. Також, у випадку з фермерськими та садівницькими господарствами, сонячні панелі можуть бути використані для живлення насосів поливу та систем зрошення, що підвищить урожайність та покращить якість продукції.

Бази відпочинку та санаторії

Бази відпочинку та санаторії також можуть отримати значну економію на витратах на електроенергію, встановлюючи сонячні електростанції. Вони можуть використовувати сонячні панелі для обігріву басейнів, освітлення, роботи кондиціонерів та інших електричних пристроїв. Це допоможе знизити витрати на електроенергію, що, у свою чергу, підвищить конкурентоспроможність їхнього бізнесу. Крім того, використання сонячних електростанцій може покращити екологічну обстановку в районах баз відпочинку та санаторіїв, що призведе до покращення здоров’я та благополуччя відвідувачів.

Солнечные электростанции на крышах складских помещений

Складські приміщення

Складські приміщення можуть використовувати сонячні електростанції для одержання енергії для освітлення та роботи складської техніки. Це дозволить знизити витрати на електроенергію та загалом скоротити експлуатаційні витрати. За допомогою системи Net Billing складське підприємство може отримувати кредити за виробництво надлишкової енергії та використовувати їх для оплати рахунків за електрику в майбутньому, що також збільшить економічну ефективність.

Магазини, кафе та заправки

Магазини, кафе та заправки можуть встановити сонячні електростанції для отримання енергії для освітлення, роботи касових апаратів, холодильників та кондиціонерів. Це знизить витрати на електроенергію та підвищить екологічну складову бізнесу. Також магазин може використовувати систему Net Metering, щоб продавати надмірну електроенергію назад у мережу, отримуючи кредити, які можна використовуватиме зниження майбутніх рахунків за електрику.

Часті питання про промислові сонячні електростанції та відповіді на них

Скільки часу потрібно, щоби підготуватися до будівництва сонячної станції?

Зазвичай жодних документів та оформлення станції не потрібно. Проте є винятки для бюджетних підприємств.

Якщо ви вирішили встановити СЕС на даху, то в першу чергу необхідно зробити обстеження його здатності, що несе. Якщо будувати станцію землі, тоді необхідно зробити топографічну зйомку ділянки. Наші фахівці допоможуть вам підготуватися до встановлення в найкоротший час і підготують усі звіти, які вимагає законодавство. Зазвичай, ці процедури займають 20-30 днів.

Який термін окупності сонячної електростанції?

Якщо сонячна електростанція була побудована під власне споживання, підібрана правильно, виходячи зі споживання вашого підприємства, режиму роботи та навантажень, то за тарифу від 5 грн за 1 кВт·год електроенергії, яку споживає станція, в середньому окупність становить від 3 до 6 років. Якщо підприємство захоче додатково підключитися до систем Net Metering або Net Billing, то термін окупності буде ще меншим.

Як доглядати станцію?

Технічне обслуговування станції може виконувати штатний електрик підприємства. Крім того, СЕС має систему моніторингу. Він у реальному часі показує статистику виробленої та спожитої енергії. Коли ви на власні очі побачите скільки грошей заощадила станція вашому підприємству, ви знову зверніться до нас, щоб збільшити потужність станції і додати фотомодулі.

А ще за допомогою системи моніторингу ви можете переконатися, що ваша станція справно працює і спати спокійно.

Які ще є плюшки для власника станції?

Використання сонячної електростанції дозволяє не тільки економити, але й зробити вкладення у збереження навколишнього середовища. Одне з головних питань, яке стоїть сьогодні перед людством, – це зміна клімату. Світові економіки починають працювати за новими правилами і ці правила сходяться на одному: той, хто не захоче змінюватись, стати більш екологічним, стане небажаним бізнес-партнером.

Якщо ви експортуєте продукцію, власна сонячна генерація – це ще одна перевага конкурентам. Особливо це вигідно бізнесу, який експортує товари до країн ЄС. Адже Європа зобов’язується до 2030 скоротити викиди СО2 на 55%. Один із інструментів такої політики – механізм прикордонного вуглецевого коригування. Це додатковий податок на товари з країн, які не є членами ЄС, якщо ці товари зробили із застосуванням «брудної» енергії. На українські продукти цей податок також діє.

Отже, поки конкуренти, які використовують «брудну» енергію, сплачують додаткові податки, вас радо вітатимуть на європейських ринках. І це не кажучи вже про плюс у карму за збереження клімату.

Відгуки наших клієнтів

Ми високо цінуємо партнерство з кожним нашим клієнтом та пишаємося ним! Для ознайомлення ми підготували відгуки наших задоволених клієнтів, які поділилися своїми враженнями про співпрацю з нами.

Компанія EnergoSeti встановила нам промислову СЕС під ключ на нашому виробничому підприємстві з виробництва металоконструкцій. Електростанція має потужність 500 кВт і результати перевершили наші очікування! Сонячні панелі працюють на всі 100%, ми значно знизили витрати на електрику та отримали велику економічну вигоду. Дякуємо за професійний підхід та високу якість роботи.

Наш ресторан під час пандемії переживав важкі часи, доки ми не звернулися до компанії EnergoSeti. Вони встановили для нас СЕС для бізнес-проекту потужністю 20 кВт, яка забезпечила наш ресторан не лише надійним джерелом енергії, а й значною економією електрики. Нам подобається знати, що ми використовуємо відновлювані джерела енергії, і дякуємо EnergoSeti за чудову роботу!

Ми – сімейна компанія, що займається виробництвом дерев’яних виробів. Компанія EnergoSeti встановила для нас СЕС потужністю 50 кВт, що значно понизило наші витрати на електрику. Ми залишилися дуже задоволені результатами, і тепер можемо з упевненістю сказати, що наш бізнес став екологічно чистішим завдяки сонячній енергії!

Ціни на сонячні електростанції: виберіть відповідний комплект для вашого будинку

Нижче представлені комплекти мережевих СЕС, які можуть бути корисними для роздрібної торгівлі (супермаркети, ТРЦ, склади), автосервісів (АЗС, СТО, автомийки), громадського харчування (готелі, ресторани, кафе), сільського господарства (елеватори, фермерські господарства, теплиці), офісів, промисловості (цехів). Вони допоможуть вам визначитися з ціновою політикою та вибрати відповідний пакет, який допоможе вам знизити витрати на електрику та піклуватися про навколишнє середовище. Виберіть потужність, яка відповідає вашим потребам та бюджету, і почніть отримувати вигоду від використання сонячної енергії вже сьогодні.

СЕС на 100 кВт
от $61800
(обладнання + монтаж)
Сонячні панелі 540 Вт (186 шт)
Мережевий інвертор 50 кВт (2 шт)
Система захисту
Кабель та витратні матеріали
Детальніше
СЕС на 1 МВт
от $585360
(обладнання + монтаж)
Сонячні панелі 540 Вт (1852 шт)
Мережевий інвертор 50 кВт (20 шт)
Система захисту
Кабель та витратні матеріали
Детальніше

Потрібний персональний план? Ми готові надати якісну допомогу!

Не соромтеся зв’язатися з нашою компанією для отримання безкоштовного прорахунку та комерційної пропозиції щодо встановлення промислових сонячних електростанцій. Ми впораємося з цим завданням у найкоротший термін і, при необхідності, виїжджаємо на місце майбутнього будівництва для зняття вимірів. Наші кваліфіковані інженери завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями та запропонувати оптимальне рішення щодо будівництва мережевих, автономних або гібридних промислових СЕС. Ми цінуємо кожного нашого клієнта та гарантуємо високу якість роботи та професійний підхід.

Зателефонувати інженеру

Отримайте безкоштовну консультацію + бонуси

Заповніть заявку зараз та отримайте знижку 15% на обладнання для встановлення промислової сонячної електростанції. Почніть заощаджувати на електроенергії вже сьогодні!