Професійний технічний аудит домашніх та промислових сонячних електростанцій

Технічний аудит сонячної електростанції – це комплекс робіт, спрямований на аналіз ефективності сонячної електростанції в цілому, окремих її елементів, а також виявлення факторів, які негативно впливають або можуть у майбутньому вплинути на продуктивність фотоелектричної системи. Тобто простими словами – це пошук несправностей та невідповідностей у роботі сонячної станції.

Замовити послугу Детальніше
Аудит солнечных электростанций

Як правило, аудит передбачає огляд сонячної електростанції, оцінку правильності встановлення сонячних панелей, надійність конструкції під сонячні панелі, правильне розташування інверторів, кабельних трас. Детально оглядається місце встановлення сонячних батарей, так як дерево, що знаходиться поруч, або підвішений над панелями кабель можуть давати тінь, яка дуже негативно впливає на вироблення станції і згодом може призвести до виходу з ладу фотоелементів панелі.

Також досить багато уваги приділяється на перевірку відповідності нормам встановленого автоматичного захисту, що безпосередньо впливає на електробезпеку, пожежну безпеку та збереження обладнання у справному стані. Автоматичні захисні пристрої повинні відповідати всім нормам та правилам, струмам та напругам системи. Крім того, всі клеми з’єднання захисної автоматики повинні бути добре затягнуті і не перегріватись.

Тепловізійна зйомка телевізором дозволяє побачити елементи сонячних панелей, що перегріваються, а також контактні з’єднання, що перегріваються.

Важливим є огляд конструкції під сонячні панелі, так як від надійності зварних і болтових з’єднань, а також характеристик виду металу, що застосовується, залежить наскільки довго простоїть конструкція.

Всі вищесказані огляди допоможуть розібратися, чому ваша станція генерує мало електроенергії або наскільки в майбутньому станція може просісти в ефективності. Крім того, технічний аудит СЕС дозволяє запобігти аварійним ситуаціям, допомогти визначитися з можливістю або неможливістю поліпшення системи, її модернізації та збільшення потужності.

Після огляду сонячної електростанції ми складаємо карту несправностей системи, вказуємо як недоліки, які були допущені при будівництві, так і переваги, що добре впливають на роботу станції. Ми складаємо не лише список невідповідностей, а й пропонуємо варіанти їх усунення. Залежно від складності та наявності на об’єкті запчастин можна виконати роботи з усунення несправностей у той же день або перенести на певну дату, щоб бути готовими та укомплектованими необхідними інструментами та запчастинами.

Аудит сонячних електростанцій будь-якої складності «під ключ»

Замовити послугу

Компанія EnergoSeti виконує тех. аудит не тільки для своїх станцій, але і для станцій, побудованих іншими компаніями або побудованих замовником самостійно.